Antik Atölye İstanbul
Antik Atölye İstanbul

Antik Atölye İstanbul

Defterdar Mah Eyüp Modesa Mobilyacılar Çarşısı Münzevi Kışla Cad. No:39 DEMİRKAPI / EYÜP / İST

0212 565 12 66
0532 507 04 68
info@antikistanbul.net efsane.mobilya@hotmail.com
www.antikistanbul.net

Doğal Ahşap Ürünleri mekanlara eskiyi yaşatan ruhuyla her zaman vazgeçilmezimiz olmuştur. Ham ahşaptan üretilmiş olan daha özgün ve doğal bir görünümle ortaya çıkıyor. Ham ahşap mobilya üretiminde genellikle simetrik ahşap parçaların kullanılması tercih edilmiyor, aksine büyük ağaç gövdelerinin yatay şekilde kesilmesi sonucu elde edilen büyük plakalardan mobilyalar üretiliyor. Ham ahşap mobilya boyama işleminden geçmiyor, aksine en büyük özelliklerinden bir tanesi ağacın doğal görünümünü sunması ve ağaç gövdesinin damarlı görünümünü ortaya çıkarması. Bu sayede ahşap mobilya dekorasyon içerisinde çok daha sıcak bir hava yaratıyor.

Bazı eller vardır ki, her şeyi sanata dönüştürebilir.

Hiçbir Mobilyanın dayanıklılık ve uzun ömürlülük bakımından, estetik olarak gerçek ahşapla rekabet edecek kadar iddialı olmadığı da malum. Gerçekten de doğal ahşabın güzelliğini başka hiçbir şeyde bulmak mümkün değil.

Doğal Ahşap  , Masa, Kütük Masa , Sehpalar, Ceviz, Meşe, Dişbudak Masalar kendine has doku ve görüntüsünü kaybetmeden en doğal haliyle sizlere sunuluyor.